Kolor Mroźna Wiosna

Nazwa angielskaSpring Frost
Kod HEX#87FF2A
Kod RGBRGB(135, 255, 42)
Hue94°
Saturation (HSL)100%
Light (HSL)58%
Saturation (HSV)84%
Light (HSV)100%
Kolor Pantone*acid-lime
Numer Pantone *14-0340
KolorRAL*RAL 6039
Wartości CMYK47%, 0%, 84%, 0%
Spring Frost #87FF2A

Zobacz inne kolory na literę M

Zobacz podobne odcienie Żółto-pomarańczowy

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kod koloru #87FF2A o nazwie „Spring Frost” (Mroźna Wiosna) to niezwykle orzeźwiający odcień zieleni, który przypomina nam o porze roku, gdy przyroda budzi się do życia po długiej zimie. Jest to kolor pełen energii i optymizmu, który doskonale wprowadza nas w atmosferę wiosny.

Spring Frost jest jak pierwsze pąki na drzewach, które delikatnie się rozwijają, dając nam nadzieję na nowy początek. To intensywna, soczysta zieleń, która przywołuje obrazy świeżych liści i traw, które powoli wypełniają krajobraz. Ten kolor symbolizuje odrodzenie, wzrost i harmonię z naturą.

Jeśli spojrzysz na ten kolor, możesz poczuć jakbyś przeniósł się do lasu wczesną wiosną. Możesz usłyszeć śpiew ptaków i szum drzew, a zapach kwiatów unosi się w powietrzu. Spring Frost jest jak oddech świeżego powietrza po długiej zimie.

Warto zaznaczyć, że ten kolor ma również pewne właściwości terapeutyczne. Zielenie są znane ze swojego kojącego wpływu na nasze umysły i ciała. Spring Frost może pomóc nam odprężyć się i zrelaksować po stresującym dniu, a jednocześnie pobudzić naszą kreatywność i poczucie równowagi.

Podsumowując, kod koloru #87FF2A o nazwie „Spring Frost” (Mroźna Wiosna) to odcień zieleni, który symbolizuje odrodzenie, wzrost i harmonię z naturą. To kolor pełen energii i optymizmu, który przywołuje obrazy wiosennego krajobrazu i przynosi nam uczucie świeżości i spokoju.