Kolor Brunatny Pullman (Brunatny UPS)

Nazwa angielskaPullman Brown (UPS Brown)
Kod HEX#644117
Kod RGBRGB(100, 65, 23)
Hue33°
Saturation (HSL)63%
Light (HSL)24%
Saturation (HSV)77%
Light (HSV)39%
Kolor Pantone*monks-robe
Numer Pantone *18-1048
KolorRAL*RAL 8011
Wartości CMYK0%, 35%, 77%, 61%
Pullman Brown (UPS Brown) #644117

Zobacz inne kolory na literę B

Zobacz podobne odcienie Inne

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Barwa o kodzie koloru #644117, znana również jako Pullman Brown (UPS Brown), to ciepły, głęboki odcień brązu. Nazwa tego koloru nawiązuje do dwóch różnych kontekstów – Pullman Brown odnosi się do charakterystycznego brązowego koloru używanego na wagonach Pullmana, luksusowych wagonach sypialnych z XIX i XX wieku, natomiast UPS Brown jest kolorystycznym symbolem popularnej międzynarodowej firmy kurierskiej, United Parcel Service.

Brunatny Pullman to barwa, która wzbudza skojarzenia z elegancją i luksusem. Jej głębokość i intensywność nadają jej wyjątkowego charakteru. To odcień brązu, który emanuje ciepłem i przywołuje na myśl drewniane wnętrza starannie urządzonego wagonu Pullmana. Jest to kolor, który kojarzy się z podróżami, historią i ekskluzywnością.

Z kolei Brunatny UPS to barwa powiązana z jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich na świecie. Ten odcień brązu jest nieodłącznym elementem identyfikacji wizualnej firmy UPS. Symbolizuje nie tylko profesjonalizm i niezawodność, ale także długą historię i tradycję tej renomowanej marki.

Podsumowując, barwa o kodzie #644117, znana jako Pullman Brown (UPS Brown), to niezwykle atrakcyjny odcień brązu, który łączy w sobie elegancję, luksus, podróże oraz historię. Jest to kolor, który przyciąga uwagę i budzi ciekawość, zarówno ze względu na swoje zastosowanie w luksusowych wagonach sypialnych Pullmana, jak i jako symbol jednej z najbardziej znanych firm kurierskich na świecie.