Kolor Łaskotki różowy

Nazwa angielskaTickle Me Pink
Kod HEX#FC89AC
Kod RGBRGB(252, 137, 172)
Hue342°
Saturation (HSL)95%
Light (HSL)76%
Saturation (HSV)46%
Light (HSV)99%
Kolor Pantone*sachet-pink
Numer Pantone *15-2216
KolorRAL*RAL 3015
Wartości CMYK0%, 46%, 32%, 1%
Tickle Me Pink #FC89AC

Zobacz inne kolory na literę L

Zobacz podobne odcienie Inne

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Kolor #FC89AC, znany jako Tickle Me Pink (Łaskotki różowy), jest odcieniem różu o niezwykle delikatnym i subtelny wyglądzie. Ten kolor emanuje czystością i delikatnością, przypominając nam o słodkich i radosnych chwilach.

Tickle Me Pink jest jak promyk słońca na niebie, który rozświetla nasze dni. To kolor, który dodaje energii i radości do naszego otoczenia. Jego jasna tonacja sprawia, że jest przyjemny dla oka i łagodny dla zmysłów.

Warto wiedzieć, że Tickle Me Pink ma swoje korzenie w świecie sztuki. Ten kolor był często wykorzystywany przez artystów, aby podkreślić delikatność i kobiecość. W malarstwie czy rzeźbie, Tickle Me Pink może symbolizować romantyzm, czułość i piękno.

Oto kilka ciekawostek na temat Tickle Me Pink:

  • Tickle Me Pink jest często wykorzystywany w projektach związanych z modą i designem wnętrz, dodając im delikatności i elegancji.
  • Ten kolor jest popularny w świecie dziecięcych aranżacji, szczególnie dla dziewczynek. Przywołuje on wesołe i beztroskie uczucia.
  • W psychologii kolorów, różowy symbolizuje miłość, empatię i delikatność. Tickle Me Pink jest doskonałym przykładem tego, jak kolor może wpływać na nasze emocje i nastroje.

Tickle Me Pink to odcień różu, który zachwyca swoją subtelnością i delikatnością. Jest to kolor, który przypomina nam o pięknie i radości w naszym życiu. Niech Tickle Me Pink rozświetli Twój dzień swoim urokiem!