Kolor Niebieski Gwiezdnych Władców

Nazwa angielskaStar command blue
Kod HEX#007BB8
Kod RGBRGB(0, 123, 184)
Hue200°
Saturation (HSL)100%
Light (HSL)36%
Saturation (HSV)100%
Light (HSV)72%
Kolor Pantone*ibiza-blue
Numer Pantone *17-4245
KolorRAL*RAL 5015
Wartości CMYK100%, 33%, 0%, 28%
Star command blue #007BB8

Zobacz inne kolory na literę N

Zobacz podobne odcienie Inne

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Niebieski Gwiezdnych Władców, o kodzie koloru #007BB8, jest jak widok na bezkresny kosmos w pełnej okazałości. Ten intensywny odcień niebieskiego przypomina nam o niezmierzonej przestrzeni, nieodkrytych galaktykach i tajemniczych planetach.

Wyobraź sobie, że stoisz na pokładzie statku kosmicznego i patrzysz przez okno na niekończące się gwiazdy. Niebieski Gwiezdnych Władców przenosi cię w sam środek tej niesamowitej podróży przez kosmos.

W tym kolorze można dostrzec również pewną powagę i siłę. To barwa, która symbolizuje odwagę i determinację. Jest to kolor, który inspiruje nas do podjęcia wyzwań i dążenia do osiągnięcia najwyższych celów.

Niebieski Gwiezdnych Władców to także barwa elegancji i stylu. Jest ona często wykorzystywana w projektowaniu wnętrz, mody i sztuki. Ten kolor przyciąga uwagę swoją intensywnością i sprawia, że każde dzieło sztuki czy projekt staje się niezapomniany.

Podsumowując, Niebieski Gwiezdnych Władców to kolor, który zapewnia nam nie tylko wizualne doznania, ale także pobudza naszą wyobraźnię i inspiruje nas do odkrywania nowych horyzontów. To barwa, która symbolizuje zarówno potęgę kosmosu, jak i naszą własną siłę i determinację.