Kolor Zielony Sacramento State

Nazwa angielskaSacramento State green
Kod HEX#043927
Kod RGBRGB(4, 57, 39)
Hue160°
Saturation (HSL)87%
Light (HSL)12%
Saturation (HSV)93%
Light (HSV)22%
Kolor Pantone*botanical-garden
Numer Pantone *19-5220
KolorRAL*RAL 6005
Wartości CMYK93%, 0%, 32%, 78%
Sacramento State green #043927

Zobacz inne kolory na literę Z

Zobacz podobne odcienie Inne

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Zielony Sacramento State (#043927) to barwa nawiązująca do koloru stosowanego przez Sacramento State University w ich logo i identyfikacji wizualnej. Ten odcień zieleni jest wyjątkowo atrakcyjny i przyciągający wzrok. Jest on głęboki, intensywny i odzwierciedla energię oraz dynamikę, które są charakterystyczne dla tej instytucji.

Zielony Sacramento State symbolizuje również naturę i środowisko, co jest zgodne z misją uczelni, która promuje zrównoważony rozwój i troskę o planetę. Ten kolor może być kojarzony z harmonią, spokojem i równowagą, co sprawia, że jest idealny dla osób szukających stabilności i wewnętrznego spokoju.

Warto również wspomnieć, że zielony Sacramento State ma swoje korzenie w historii sztuki. Ten odcień przypomina nieco barwę stosowaną przez impresjonistów do przedstawiania przyrody. Podobnie jak ich obrazy, ten kolor ma zdolność pobudzania wyobraźni i tworzenia atmosferycznych nastrojów.

Jeśli jesteś fanem Sacramento State University lub po prostu ciekawy tego unikalnego odcienia zieleni, koniecznie poznaj go bliżej!