Kolor Francuski fuksja

Nazwa angielskaFrench fuchsia
Kod HEX#FD3F92
Kod RGBRGB(253, 63, 146)
Hue334°
Saturation (HSL)98%
Light (HSL)62%
Saturation (HSV)75%
Light (HSV)99%
Kolor Pantone*fandango-pink
Numer Pantone *17-2033
KolorRAL*RAL 4003
Wartości CMYK0%, 75%, 42%, 1%
French fuchsia #FD3F92

Zobacz inne kolory na literę F

Zobacz podobne odcienie Inne

*kolor pantone, numer pantone i kolor RAL zostały dopasowane na podstawie odległości w przestrzeni euklidesowej

Francuski fuksja (#FD3F92) to wyjątkowy kolor, który przyciąga uwagę swoją intensywnością i energią. Jest to odcień różu o delikatnych fioletowych tonach, który wydaje się emanować radością i entuzjazmem.

Francuski fuksja jest barwą pełną życia i emocji. Jego intensywność sprawia, że ​​wyróżnia się w tłumie i z łatwością przyciąga wzrok. To kolor, który symbolizuje odwagę i pewność siebie, dlatego często jest wykorzystywany w świecie mody i designu.

Ten odcień różu ma bogate historyczne korzenie. W XVIII wieku w Europie fuksja była popularnym kolorem na dworach królewskich i używana była do ozdabiania sukien i innych luksusowych przedmiotów. Dziś nadal kojarzy się z elegancją i wyrafinowaniem.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, francuski fuksja może być dla Ciebie inspiracją. Ten kolor dodaje energii i pasji do projektów artystycznych. Może być doskonałym wyborem dla artystów, projektantów mody lub wszystkich tych, którzy chcą wyróżnić się ze swoimi twórczymi pomysłami.

W skrócie, francuski fuksja to kolor pełen życia, odwagi i elegancji. Jego intensywność przyciąga uwagę i dodaje energii każdemu otoczeniu. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i oryginalnego, ten odcień różu na pewno spełni Twoje oczekiwania.