Chcesz zakupić wiertarkę, jednak nie wiesz, jaka jest najlepsza? A co najważniejsze, aby jej kwota nie była jakoś mocno wygórowana? Co też i dodatkowo zwiększy wydajność Twojej pracy na działce w domu, czy gdzie indziej? Jeżeli tak to zapraszam Cię do zapoznania się w ów rankingiem pięciu najlepszych, ale i najtańszych wiertarek na Polskim rynku.

Ranking Top5.

Pamiętaj, że każda z wiertarek jest dobra i sprawdza się w wielu branżach i wielu pracach. Jednak ceny niektórych wiertarek są tak drogie, że ludzie nie chcą kupować drogich najczęściej beznadziejnych wiertarek. Dlatego też i powstał ten ranking pięciu najlepszych, ale i tanich wiertarek.

Miejsce pierwsze. Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880

Wiertarka wyróżnia się ze swoim wyposażeniem, ale i jak na te niskie ceny od 949 złotych sprawdza się idealnie w różnych sytuacjach, które stawiają człowieka przed faktem dokonanym. Chcesz wykonać remont, stawiasz dom drewniany? To ta wiertarka sprawdzi się idealnie.

Cena waha się od 949 złotych.

Miejsce drugie. Hitachi DS18DJL

Wiertarka na drugim miejscu nie posiada tak dużego wyposażenia co wcześniej omawiana wiertarka, jednak również sprawdzi się idealnie podczas trwania remontu.

Cena waha się od 575 złotych.

Miejsce trzecie. Hitachi DS18DJL

Kolejna wiertarka tej samej marki co poprzednia jednak i ciut słabsze posiada obroty i szybciej bateria jej spada, jednak do drobnych remontów i prac wykończeniowych daje radę.

Cena waha się od 475 złotych.

Miejsce czwarte. Celma PRCz 13IEO

Mniej poręczna wiertarka na wzgląd jej parametrów wielkości jednak do prac wykończeniowych na prostej powierzchni sprawdzi się idealnie a w szczególności z pracami takimi jak podwieszanie, czy wiercenie dziur i montaż śrub w niej.

Cena waha się od 375 złotych.

Miejsce piąte. Parkside Akumulatorowa Wkrętarko-Wiertarka 3W1

Kolejne i ostatnie miejsce to miejsce dla znanej marki wiertarek parkside jest to niezawodna mała, ale i sprawna wiertarka, która posiada aż trzy tryby. Jednak jej wada to 18-watowa bateria, która dość szybko pada i nie daje rady przy długich pracach remontowych, dlatego warto do niej posiadać drugą baterię

Cena waha się od 157 złotych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię