Aplikacje, które zostały stworzone i przeznaczone dla małych średnich, jak i tych dużych firm mogą pomóc w zarządzaniu całą działalnością. Najbardziej poleca się takowe aplikacje dla firm, które dopiero zaczynają, czyli inaczej startupy, czy też dla małych i mikro firm na rynku.

Często udawało się do tej pory prowadzić wiele działalności przez poczty elektroniczne czy notatki, jednak wiele firm nie zdaje sobie z tego sprawy, jak bardzo ułatwią im pracę te 5 aplikacji.

Dlatego, też tutaj jesteśmy i opowiemy Ci o 5 aplikacjach biznesowych, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w swojej niszy.

2 aplikacje do najlepszego zarządzania finansami i księgowością.

Wiele aplikacji jest na temat finansów i księgowości. Nie ma już tych czasów, gdzie musisz robić wszystko ręcznie. Warto zacząć wykorzystywać technologię, która bardzo posunęła się na przód. Przedstawimy Ci w tej dziedzinie dwie aplikacje, które według 80 proc firm są najlepsze do tego właśnie spraw.

1. QuickBooks Online.

Jest to takowe oprogramowanie księgowe, które opiera się na chmurze, które ułatwi i to bardzo podczas zarządzania wydatkami w całej firmie. Często osoby, nie zdają sobie sprawy, jakie to ma duże ułatwienie i przyśpieszenie pracy.
Ta aplikacja jest bardzo polecana i została stworzona przede wszystkim dla małych firm, które obsługują już fakturowanie i zarządzanie wydatkami całej firmy. Tutaj możesz uzyskać raporty i kontrolować, jak radzi sobie Twoja firma.

2. Wave.

Ten program jest bardzo polecany dla mikro firm, w szczególności dla freelancerów, które prowadzą własną działalność gospodarczą i szukają to najlepszej i najtańszej aplikacji, która pomoże, im w zarządzaniu całą firmą Wave to jest, to co każda mikro firmą potrzebuje.
Korzystanie z tego oprogramowania, który zapewnia księgowego i fakturowania i skanowania takowych paragonów już bez żadnych opłat. Czyli możesz prowadzić wszystko od rozliczeń kredytów po niezapłacone faktury, które dobrze się sprawdzą. Dodatkowo ten program dobrze się sprawdzi, podczas analizowania swoich wydatków. Dodatkowe jego zaletą jest to, że jest obsługiwany przez telefony z systemem iOs i Android.

1 aplikacja, która pomoże Ci zarządzać wydajnością i czasem, podczas pracy w firmie.

Wiele osób nie zdaje sobie jednak z tego sprawy i olewa takową pomoc aplikacji i osób, które mogą pomóc Ci zarządzać wydajnością i czasem. To jest wielki błąd. Naprawdę WIELKI błąd. Wiele osób nie zdają sobie sprawy, ale dodatkowo taka aplikacja, która pomoże Ci zarządzać wydajnością i czasem firmy, pomoże Ci zwiększyć dodatkowo obroty dochodowe.

1. Trello.

Jeden z najlepszych programów, które Ci zaczną pomagać we właśnie tego typu sprawach.
Główną zasadą tego programu jest to, żeby projekty listy i tablice możesz porządkować, co tak naprawdę ułatwia, w sprawdzeniu co już jest, gotowe w firmie a co jeszcze nie. Twoi współpracownicy mogą zarządzać ów projektami i zapisywać nowe zautomatyzowane projekty.
Jest to aplikacja, która bardzo ułatwia organizację i zarządzaniem wszystkimi zadaniami, które zostały powierzone pracownikom.

2 aplikacje, które ułatwią kontakt biznesowy.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ale podczas rozmowy z klientami czy też pracownikami a może i partnerami biznesowymi i posiadając do tego ów odpowiednie programy i aplikacje ułatwią tę całą czynność, dodatkowo szybko ją wykonają. Dziś przedstawimy Ci dodatkowo dwie takie aplikacje.

1.Slack.

Jest to tak naprawdę jeden z tych komunikatorów, które są dostępne jako strona www na komputerze i na telefonie jako aplikacja. Umożliwia ta aplikacja wymianę wiadomości, które są w czasie rzeczywistym i pozwalają na pozostanie w stałym kontakcie z każdą osobą.
Posiada on wiele funkcji, które ułatwią Ci pracę jako pracodawca.

1.WhatsApp Business.

Jest to WhatsApp tylko, ze w wersji business. Pomaga on w zarządzaniu małym firm w komunikacji, które są bezpośrednio między pracownikiem, czy też pracodawcą z klientami. Wiele osób nie wykorzystuje tego programu a naprawdę szkoda, podczas ostatnich paru lat WhatsApp zyskał naprawdę niemałą popularność i coraz to więcej osób go posiada i korzysta z niego zamiast na przykład z messengera. Dlatego, też warto zastanowić się nad tą aplikacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę wpisać tutaj swoje imię